VERTIKÁLNE SKLADACIE BRÁNY

VERTIKÁLNE SKLADACIE brány sa používajú hlavne v priemyselných objektoch, kde sa klasické brány s otváraním smerom hore nedajú umiestniť.

Obvykle sa stretávame s problémom s voľným priestorom nad garážovým otvorom, kde nie je možné umiestniť vodiace dráhy v ktorých sa brána pohybuje. V takomto prípade je použitie vertikálne skladacej brány ideálne.

Vertikálne skladacie brány môžu byť vybavené rôznymi DOPLNKAMI ako napríklad presklenie v jednotlivých sekciách brány. Tiež rôzne typy vetracích mriežok, tesniacich prvkov, či mechanizmov na uzatváranie brány bývajú doplnkom takejto priemyselnej brány.

Naša spoločnosť realizuje všetky úkony, ktoré zákazník potrebuje od poradenstva pri projektovej dokumentácii, až po konečnú INŠTALÁCIU BRÁNY.

Nami dodávané priemyselné brány vyhovujú všetkým relevantným NORMÁM EÚ a sú vybavené potrebnou technickou dokumentáciou. Okrem inštalácie brány Vám poskytneme aj zaškolenie personálu pre používanie a údržbu brány, ako aj všetky revízne skúšky. Následne dodáme revíznu správu a v prípade záujmu ponúkneme aj poskytovanie záručného a pozáručného SERVISU.

Showing the single result

Návrat hore